O nás
Reputation/// Result/// Respect////Reputation/// Result/// Respect////Reputation/// Result/// Respect////
UNITED LEGAL PARTNERS – advokátní kancelář s mladým a kvalifikovaným týmem právníků.
Každý člen našeho týmu svou pilnou práci získal dobrou pověst, dosáhl jistých úspěchu a má pracovní zkušenosti nejen na trhu domácím, ale i na mezinárodním.
V roce 2014 společnost založila JUDr. et Mgr. Uljana Bondarevská Kurivčaková, advokátka. Před založením UNITED LEGAL PARTNERS Uljana řadu let působila v předních českých advokátních kancelářích. Nyní své zkušenosti a dovednosti využívá při poskytování služeb klientům UNITED LEGAL PARTNERS.

Cílem kanceláře je být spolehlivým a nezávislým partnerem v oblasti právních služeb pro fyzické i právnické osoby.
Poskytujeme právní služby v oblasti korporátního práva, soudních sporů, rodinného práva, pracovního práva, poskytujeme poradenství v oblasti zaměstnávání cizinců v ČR, v oblasti stavebního a obhajujeme v trestních věcech. Jsme členy České advokátní komory a také Ukrajinsko-české obchodní a průmyslové komory.

Od roku 2019 patříme mezi TOP 50 nejlepších advokátních kanceláří v ČR.
V roce 2022 jsme se zúčastnili soutěže o titul Právnická firma roku v nominaci PRO Bono, neboť od začátku plnohodnotné války jsme poskytovali bezplatné právní služby ukrajinským uprchlíkům.


Rozvíjíme nejen sebe, ale pomáháme růst i ostatním. Nabízíme stáže pro studenty práv, přednášíme pro studenty ukrajinských vysokých škol a pořádáme různé kurzy.
Nalézáme nestandardní řešení složitých případů tak, aby spolupráce nebrzdila činnost naších klientů, ale naopak podporovala jejích podnikatelské ambice.
Pro každého člena týmu je důležitý výsledek a při prací hlavním principem a hodnotou jsou reputace a respekt.
Principy
Reputace
Výsledek
Respekt
Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a uspokojování i těch nejsložitějších právních požadavků našich klientů, proto poskytujeme naše služby s maximálním nasazením a důrazem na detaily.
Nejlepší možný výsledek je vždy naší prioritou číslo jedna, neboť nám záleží na příběhu každého klienta. Přijímáme netradiční řešení v naléhavých situacích čímž neustále boříme stereotypy o klasických advokátních kancelářích.
Ať už se jedná o velké obchodní korporace, malé rodinné podniky nebo jednotlivce, naši klienti mohou vždy očekávat individuální přístup a vysoce kvalifikovanou pomoc při řešení právních problémů všeho druhu.
Potřebujete poradit?
Stručně popište vaši situaci a my se vám pomůžeme rozhodnout s tím, jakou přesně právní službu potřebujete. Detailně analyzujeme váš případ a promyslíme možnosti úspěšného řešení.
Vyplňte formulář nebo zavolejte

Viz více
Оставьте свой номер телефона и мы свяжемся с Вами!
Или Вы можете позвонить нам сами

+ 420 703 614 444
Made on
Tilda